Tým Klíček

Naše učitelky jsou průvodci dítěte na jeho cestě za poznáním, probouzejí v něm aktivní zájem a chuť dívat se kolem sebe, naslouchat a objevovat, nikoli tím, kdo dítě úkoluje a úkoly kontroluje. Jejich snahou je iniciovat vhodné činnosti, připravovat prostředí, nabízet dětem příležitosti, jak poznávat, přemýšlet, chápat a porozumět sobě i všemu kolem sebe.

O vaše děti pečují 3 kvalifikované zkušené učitelky:Alena Rudolfová, zakladatelka školky, je vystudovaná učitelka pro 2. stupeň (Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická Technické univerzity v Liberci). Po krátké praxi ve škole na Strossmayerově náměstí v Praze 7 a na 4. ZŠ v Plzni  se věnovala péči o své tři děti, Matyáše, Magdalenu a Elišku.

Stejně jako mnohé matky dnes řeší nemožnost umístit mladší dítě do místně příslušné státní školky. Na rozdíl od jiných profesí má však ona chuť, znalost a možnost realizovat svoji vizi - vysoce kvalitní a odborně fundované školky. Díky své vůli a kapitálovému krytí projektu najímá v červnu vilku přímo v ulici, kde žije, a pouští se do její rekonstrukce. Naštěstí nejde o zásadní přestavbu (dům byl v perfektním stavu po rekonstrukci v roce 2005), ale jen o splnění přísných hygienických, bezpečnostních a protipožárních požadavků.