02.11.2009 Události Žádné komentáře

Strašidel se nebojíme aneb Strašíme spolu!

Odpoledne se školka proměnila v tajemný dům plný kouzelných a strašidelných bytostí. Po krátkém promítání děti vyrobily v pekelném ateliéru kouzelné krabičky a vydaly se na dobrodružnou cestu, při které měly za úkol vyzrát na strašidla a získat do kouzelné krabičky malé trofeje. Nebylo to nic jednoduchého, čekala je cesta divokou řekou do dračí sluje, vysvobození vodníkových dušiček, v čarodějné kuchyni záchrana Jeníčka a Mařenky z pece, vaření čarodějného guláše, krmení hladového strašidla. Tajemný kouzelník je vyzkoušel ze znalostí kouzelnické havěti a v peklíčku čekal opuštěný čert, který potřeboval kamarády.

Po tak napínavé cestě si všichni potřebovali odpočinout, a tak jsme společně poseděli a občerstvili se v naší jídelně. Maminky se opět překonaly a napekly spoustu dobrot.

Nakonec se děti s rozsvícenými lucerničkami vydaly do peklíčka, kde společně s rodiči použily zaklínadlo proti strašidlům a za svou odvahu a schopnost překonat strach obdržely strašidelný pergamen a pytlík plný sladkých kostlivců, myšek, duchů a pekelných čokoládových penízků.

Máte na tuto událost zajímavý názor nebo doplňující informaci? Budeme rádi, když se s námi o ně podělíte!

Komentovat